Nezabudnuteľná yoga na Mallorce

Pripravili sme pre vás nezabudnuteľný poznávací a dobrodružný zájazd na Malorku plný jogy, chutného jedla, poznávacích ciest a neskutočných zážitkov.

25 - 28.5.2023

Spoznáte španielsku kuchyňu, miestnu kultúru,  pocítite soľ vo vzduchu na lodi, zaplávate si, budete jesť čerstvé jedlo a každý deň si zacvičíte jogu.

Je len na vás, či sa prihlásite sami, vo dvojici alebo v skupine, oddýchnete si a pozitívne sa naladíte.  Pobyt je vhodný aj pre úplných začiatočníkov.  Budeme sa rozprávať, učiť sa, zabávať sa a navzájom sa podporovať.

ubytovanie

Štvorhviezdičkový komplex Es Revellar Art Resort, ktorý sa nachádza niekoľko kilometrov od najlepších stredomorských pláží, nám poskytne tie najlepšie služby a zariadenia, aby sme mohli počas nášho pobytu využívať to najlepšie ubytovanie. Užijeme si veľké záhrady, bazény, kaviareň, vlastnú reštauráciu, posilňovňu a samozrejme jogu.

cena

Cena za celý jogový pobyt: 735 eur na osobu
 
 Váš pobyt zahŕňa:
 – ubytovanie s raňajkami 4 dni/3 noci
 – joga, meditácie, dýchacie techniky
 – 2x večera v reštaurácii v rezorte aj mimo neho
 – krásny darček od nášho sponzora
 – 4 až 5 hodinový výlet loďou s obedom a kúpaním v Stredozemnom mori

letenky

 Letenky – musíte si ich zarezervovať vy osobne, najlepšie to urobíte čo najskôr
 
 25.5.  Viedeň 12:45 na Malorku (2,5h ) 15:15
 
 28.5.  Mallorca 14:45 do Viedne (2,5h) 17:25
 
Cena spiatočnej letenky je cca 200-250 eur na osobu (s 10/20kg batožinou) 

doprava

Pri niektorých autách máme možnosť prenajať si 2 až 4 osoby, ktoré nie sú zahrnuté v cene pobytu na joge. Cena auta je cca 110 eur za 3 dni rozdelené medzi 2 až 4 osoby (je to na vás)
 Záloha: 50% z celkovej sumy pobytu a je nevratná.  Ďalších 50 % sa platí na konci mesiaca.
Úprimne sa teším na prežité chvíle, dobrodružstvá, oddych, jogu a zážitky, ktorých budeme mať neúrekom.  Verím, že v tomto roku pre seba urobíme niečo veľké s neskutočnou energiou.. Namasté