DREAM BALI 2023

Vydajte sa s nami na dobrodružnú cestu na Bali plnú jógy, ayurvédy a neskutočných zážitkov

6.4.2023 - 22.4.2023

Milí priatelia, srdečne Vás pozývam na dlho očakávaný očistný jóga pobyt Dream Bali 2023 

Spolu so sieťou Hotelov Hyatt a exkluzívnou cestovnou agentúrou Bonus trip sme pre Vás pripravili nezabudnuteľnú poznávaciu a dobrodružnú cestu na Bali plnú jógy, ayurvédy a neskutočných zážitkov.

Spoznáte Balijskú kuchyňu, tamojšiu kultúru, dotknete sa nedotknuteľného, lebo vás bude obklopovať tá najúžasnejšia príroda o okej ste kedy snívali.

Je úplne na Vás či sa prihlásite sám/a, v páre alebo v skupine, zrelaxujete, pozitívne sa naladíte a určite si vytvoríte nové priateľstvá, možno aj na celý život.

Pobyt je vhodný aj pre úplných začiatočníkov, nakoľko sa zoznámime s jógou, meditačnými a dýchacími cvičeniami. Budeme sa veľa rozprávať a učiť, podporovať jeden druhého.

Odlet

6.4. 2023 Viedeň - Bali

Prílet

22.4.2023 Bali - Viedeň

Cena

Cena: 3490€/osoba (deti do 6 rokov si priplácajú len letenku, od 6-12 príplatok za ubytovanie + letenka)

Akcia

Do konca decembra AKCIA -200€ pre páry (využiteľné aj pre kamarátky, mamu s dcérou...)

Čo vás čaká?

Yóga a iné aktivity:
čakajú na vás rôzne druhy jógy  Hatha, Power,  Vinyása, hlbkové meditácie, dýchacie cvičenia, očistný rituál, golf, streľba z luku, prechádzky po 3hektárovej záhrade hotela, kde sa nachádzajú tamojšie kvety a plody zeme, miestna agro farmička so zachránenými a domestikovanými zvieratkami (korytnačkami,kravičkami, kozičkami,morskými prasiatkami, kačičkami a inými…) kŕmenie pestrofarebných rybičiek, jazda na bicykloch pomedzi ryžové polia, fitness cetrum s 3 obrovskými bazénmi, spa, masáže, detský bazén aj s kids clubom a in-house opatrovateľkami. Ale aj množstvo nádherných výletov, nákupy na miestnom trhu, dych berúce vodopády, tradičný Kecak tanec a tématické večere pri západe slnka.
 
Pre najmenších a mamičky s deťmi/rodiny: 
Nezabudli sme ani na najmenších. Oba hoteli budú mať detský klub s opatrovateľkami, detskými herničkami a bazénmi aby si aj maminky mohli na chvíľu porelaxovať. Pre ne je okrem jógy k dispozícií aj spa s masážami, wellness a bazény. Pripravené máme aj rodinné výlety, kde sa vaše deti výborne unavia, ich očká budú žiariť šťastím a pre oteckov máme pripravených plno aktivít, dobrodružných výletov či trekov, kde zrelaxujú a naberú novú energiu aby sa potom doma mohli opäť plno venovať svojim najbližším. 
 
Prvú časť pobytu strávime vo vnútrozemí Bali, kde budeme zažívať atmosféru neskonalej džungle, a tradičného života miestnych. Pozrieme si ryžové polia, ochutnáme typické Balinézske špeciality, ukážeme vám miestne obchodíky, trhy a zažijeme očistu tela aj duše. 
Druhú časť pobytu strávime pri mori s nádhernými východmi a západmi slnka, s rannou jógou  a tými najkrajšími plážami aké si na Bali viete predstaviť. Vychutnáme si romantické večere a miestne baríky na piesku, miestnych umelcov tanec, či sledovanie hviezd. 
Pripravených máme pre vás veľké množstvo atrakcií stačí si vybrať.

Pobyt zahŕňa

– obojsmerná letenka Viedeň Bali
– 2x ubytovanie s raňajkami v luxusných 5 hviezdičkových hoteloch
(7.-14.4 vnútrozemie Bali, 14.-21.4. Bali pláž)
– transfer z letiska
– lokálna doprava aj s cenou pohonných hmôt
– jóga, meditácie a prednášky
– poistenie na celý čas pobytu, vrátane poistenia na covid 19
–  fitness
–  kŕmenie zachránených a domestikovaných zvieratiek
– chytanie či kŕmenie rybičiek
– mini ryžové polia
– jazda na bicykli neskonateľnou prírodou

VYPREDANÉ.